Joburi disponibile

Angajăm oameni extraordinari care vor să contribuie la dezvoltarea Profitshare şi a altor soluţii web pentru ecommerce. Dacă te numeri printre ei şi dacă vrei să faci parte dintr-o echipă faină de oameni tineri şi talentaţi, vezi job-urile disponibile şi aplică pentru una din următoarele poziţii:

Junior Affiliate Relationship Specialist

Iţi doreşti o carieră în marketing online şi ai o înclinaţie specială spre marketing bazat pe rezultate? Te aşteptăm în echipa Profitshare unde vei avea ocazia să creşti într-o echipă tânără şi profesionistă.
Profitshare este un serviciu online oferit de către agenţia de publicitate Conversion, agenţia #1 de performance marketing din România.

Aplică pentru poziţia de Junior Affiliate Relationship Specialist şi vei avea ocazia să dai un boost carierei tale într-o echipă de top!

Responsabilităţi şi sarcini:

  • Menţinerea relaţiei cu afiliaţii prin canalele de support dedicate (Zendesk, Help Center, Facebook, email)
  • Procesarea şi acceptarea website-urilor în acord cu Termenii şi Condiţiile Profitshare
  • Procesarea documentelor afiliaţilor
  • Monitorizarea activităţii afiliaţilor şi urmărirea respectării de către afiliaţi a regulilor de promovare ale platformei cât şi ale advertiserilor
  • Respectarea termenelor de lucru şi de răspuns către parteneri, fără a face rabat de la calitatea răspunsurilor

Candidatul ideal:

  • Excelente abilităţi de comunicare scrisă şi verbală
  • Cunoştinţe bune ale pachetului MS Office, în special Word, Excel şi Powerpoint
  • Capacitate de analiză şi sinteză
  • Proactivitate
  • Cunoştinţe de SEO, Google AdWords, Facebook Ads/Pages, Youtube, organizare de evenimte sau experienţă în marketing afiliat reprezintă un avantaj substanţial

Ce oferim:

  • Pachet salarial şi de beneficii competitiv
  • Pachet beneficial la alegere (tichete masă, pensie privată, cursuri, vacanţe şamd)
  • Asigurare medicală privată la alegere (Medlife sau Medicover)
  • Oportunitatea de a-ţi dezvolta cariera în ritm accelerat
  • Lucru într-o echipă tânără, dinamică şi veselă
  • Fructe proaspete zilnic, cafea

Te aşteptăm să aplici :)

Aplica acum pentru acest post